دسته بندی ها

قوانین

کاربران گرامی لطفا موارد زیر را با دقت مطالعه نمایند تا بتوانند استفاده مناسبی از سوپرمارکت اینترنتی هایپرپرند داشته باشند.

رعایت کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده برای سوپرمارکت اینترنتی هایپرپرند و کاربران گرامی الزامی می باشد. هرگونه به روزرسانی احتمالی و تغییر قوانین مندرج در همین صفحه منتشر می‌شود و استفاده از سوپرمارکت اینترنتی هایپرپرند به معنی پذیرش آخرین نسخه‌ی قوانین موجود می‌باشد.  

ثبت، پردازش و ارسال سفارش ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود. مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و هایپرپرند به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که فروشگاه مجازی هایپرپرند به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. ثبت سفارش  و ارسال در هایپر پرند در تمامی ساعات شبانه‌روز و هفت روز هفته امکان‌پذیر است. حداقل خرید 50000 تومان است و هزینه ارسال سفارشات بیشتر از 150000 رایگان می باشد.هزینه ارسال سفارشات کمتر از 150000 شش هزار تومان است و هزینه ارسال تمامی سفارشات در بازه ی زمانی 23 تا 8 صبح 12000است. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت هایپرپرند، در صف پردازش قرار می‌گیرند. سعی و تلاش هایپرپرند بر انجام بی‌نقص این فرآیند می‌باشد با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در هایپرپرند به پایان برسد (حتی پس از اقدام کاربر به سفارش‌‏گذاری) حق لغو آن سفارش و یا استرداد وجه برای هایپرپرند محفوظ است. کاربر می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین، یا خرید خود را لغو نماید. درصورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف کاربر، مبلغ پرداخت شده به شماره حساب اعلام شده از طرف مشتری انتقال می یابد. درصورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق بلااثر نمودن سفارش و خرید انجام شده برای هایپرپرند محفوظ است. هایپرپرند در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط کاربر واریز و عودت می‌نماید و کاربر با ورود به سایت هایپرپرند می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی‌ست در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش ایشان قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.   

نمایندگی:

هایپر پرند در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این قبیل، مراتب را جهت پیگرد قانونی به هایپر پرند اطلاع دهید.

  روش پرداخت:

مشتریان عزیز در حال حاضر می‌توانند هزینه‌ی سفارش خود را به صورت پرداخت در محل و به صورت آنلاین پرداخت نمایند. در ضمن پرداخت سفارشات در بازه ی زمانی 23 تا 8 صبح فقط به صورت آنلاین صورت می گیرد. 

شرایط مرجوعی کالا:

ابه این‌ دلیل که کالاهای عرضه شده در هایپرپرند شامل مواد‌غذایی و کالاهای فاسد‌شدنی می‌باشد، امکان مرجوع نمودن کالاها به‌ جز در مواردی که در ذیل شرح داده می‌شود، وجود ندارد: سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز  ننماید. هر گونه نقص و یا عیب فنی که بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد.  

شرایط انصراف از خرید:

در صورت انصراف کاربر از خرید، باید هر چه سریع‌‏تر و پیش از ارسال کالا انصراف خود را به واحد خدمات مشتریان هایپرپرند از طریق شماره تلفن 09034995960 اطلاع دهد. در این حالت امکان لغو و یا تغییر سفارش وجود ندارد. لطفاً قبل از هر اقدامی، موارد را به کارشناسان واحد امور مشتریان هایپرپرند از طریق شماره تماس 09034995960 اطلاع دهید. در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای محل عقد صالح میباشد.  

مالکیت معنوی :

تمامی عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً و جزاً متعلق به سایت سوپرمارکت اینترنتی هایپرپرند می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت سوپرمارکت اینترنتی هایپرپرند  اجازه  کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.  

استفاده از خدمات سایت:

به محض پذیرش عضویت شما در سایت سوپرمارکت اینترنتی هایپرپرند، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.

با تشکر  تیم سوپرمارکت اینترنتی هایپرپرند